ГоловнаОстанні новини26 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

В Навчально–методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області відбулося засідання педагогічної ради

Опубліковано: 26.02.2020, 16:31

26 лютого в Навчально–методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області проведено засідання педагогічної ради.

В роботі педагогічної ради центру взяли участь Бабенко А.П., начальник Управління організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Харківській області, полковник служби цивільного захисту; Бабенко В.І., головний спеціаліст відділу захисту населення міських районів управління цивільного захисту Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради. 

       IMG_1_.jpg     IMG_2_.jpg   

 Порядком денним були визначені наступні питання:

Про підсумки роботи навчально-методичної діяльності Центру за 2019 рік та завдання на 2020 рік.

Про внесення змін до Розподілу робочого часу викладачів та майстрів виробничого навчання на 2020 рік.

 Розгляд першого питання проводився за основними напрямками діяльності як: навчальна, методична, організаційна та інша робота.

 IMG_3_.jpg     IMG_4_.jpg

Про підсумки навчально-практичної діяльності центру в 2019 році доповів Попов Ю.О., заступник начальника центру (з навчально-виробничої роботи).

Підсумки методичної роботи у 2019 році висвітлив Рачков С.М., начальник обласного методичного кабінету (безпеки життєдіяльності населення).

IMG_5_.jpg     IMG_6_.jpg

Про підсумки роботи з персоналом в 2020 році розповів Скрипник В.М., завідувач кабінету навчального. Про удосконалення навчальної матеріально-технічної бази центру повідомив Пляка А.О., завідувач господарським відділенням.

Начальником Центру Тесленко О.М. було доведено результати підведення підсумків освітньої діяльності, що відбулися у м. Івано–Франківську в період з 22 по 23 січня та визначені основні завдання з функціонального навчання, практичної підготовки та методичного супроводу на 2020 рік.

Також педагогічною радою було розглянуто та схвалено внесення змін до Розподілу робочого часу викладачів та майстрів виробничого навчання на 2020 рік.

 

Сергій РАЧКОВ,

начальник обласного методичного кабінету

(безпеки життєдіяльності населення)

НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області


   
Останні новини
1 Червня09:00 Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області відновив навчальний процес
26 Лютого16:31 В Навчально–методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області відбулося засідання педагогічної ради
25 Лютого16:26 Навчання: «Цивільний захист, пожежна безпека та надання домедичної допомоги»
25 Лютого15:56 АЛГОРИТМ ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ДО ДІЙ ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
30 Січня16:31 Методичні зустрічі з освітянами напередодні показових заходів цивільного захисту
Останні новини